Štvrtok, 22 Feb 2024
 
 
Články
PONUKA PRE FIRMY A KOLEKTÍVY PDF Tlačiť E-mail
Napísal jana vitova   
Utorok, 12 Január 2010 16:10

Aerobic štúdio No1 má vyškolených, vysoko odborne znalých inštruktorov. Tento fakt je prvým predpokladom k dobrým výsledkom v práci s klientami.

Ponúkame Vám možnosť variabilných kombinácii cvičení pre Vašich zamestnancov,kolegov,členov športových kolektívov atď. Budeme sa venovať ich telesnej, ale i duševnej kondícii. Zabezpečíme im kompenzačné cvičenia na odstránenie ťažkostí nadobudnutých jednostranným zaťažovaním.

Po osobnej konzultácii poradíme, ktorý druh pohybovej aktivity je najvhodnejší. V prípade záujmu sme schopní usporiadať prednášky o zdravom životnom štýle, relaxácii, redukcii nadváhy...

Môžeme vytvoriť program priamo pre jednotlivcov, alebo kolektívy. Prípadne máte možnosť zakúpenia permanentiek na cvičenia, ktoré sú uvedené v našom programe. Možné sú rôzne zľavy.

Cena je podľa počtu záujemcov. Viac informácií Vám poskytne majiteľka aerobic štúdia a trénerka prvej triedy Jana Domič   na email.adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo na tel.čísle 0907625069

Tešíme sa na Vás.

Posledná úprava Pondelok, 28 Október 2013 20:28
 
BodyPilates +Zdravý chrbát PDF Tlačiť E-mail
Napísal jana vitova   
Streda, 04 November 2009 21:27

Bolesti chrbta sa nevyhýbajú nikomu z nás. Stávajú sa najčastejšie spomínaným problémom našich klientov. Nevyhýbajú sa žiadnej vekovej kategórii. Preto sme zaradili do hodiny PilatesBody a BodyToning aj cvičenia zamerané na zdravý chrbát

Komu je toto cvičenie určené? Všetkým, bez rozdielu veku a pohlavia. Absolvovanie týchto špeciálnych cvičení môže byť výbornou prevenciou pred bolesťou z preťaženia. Napríklad z práce,ktorá si vyžaduje dlhodobé sedenie pri počítači.Bolesti chrbta trápia však ľudí zamestnaných i nezamestnaných. Určené je i ľuďom po absolvovaní operácie chrbtice. Je veľmi dobrým kompenzačným cvičením pre športovcov. Nielen vrcholových športovcov, ale napríklad aj deťom, ktoré pravideľne trénujú napr. futbal, hokej, tenis,ale aj tanečné športy atd.

Cvičenie budete vykonávať pod dohľadom vysoko kvalifikovaných cvičiteľov. Netreba sa objednávať, stačí  prísť. Oblečte si v čom Vám je príjemne. Zoberte si tenisky na prezutie a uterák. Rozpis cvičení nájdete v našom aktuálnom programe.

Posledná úprava Streda, 07 Október 2020 10:39