Streda, 04 Okt 2023
 
 
PONUKA PRE FIRMY A KOLEKTÍVY PDF Tlačiť E-mail
Napísal jana vitova   
Utorok, 12 Január 2010 16:10

Aerobic štúdio No1 má vyškolených, vysoko odborne znalých inštruktorov. Tento fakt je prvým predpokladom k dobrým výsledkom v práci s klientami.

Ponúkame Vám možnosť variabilných kombinácii cvičení pre Vašich zamestnancov,kolegov,členov športových kolektívov atď. Budeme sa venovať ich telesnej, ale i duševnej kondícii. Zabezpečíme im kompenzačné cvičenia na odstránenie ťažkostí nadobudnutých jednostranným zaťažovaním.

Po osobnej konzultácii poradíme, ktorý druh pohybovej aktivity je najvhodnejší. V prípade záujmu sme schopní usporiadať prednášky o zdravom životnom štýle, relaxácii, redukcii nadváhy...

Môžeme vytvoriť program priamo pre jednotlivcov, alebo kolektívy. Prípadne máte možnosť zakúpenia permanentiek na cvičenia, ktoré sú uvedené v našom programe. Možné sú rôzne zľavy.

Cena je podľa počtu záujemcov. Viac informácií Vám poskytne majiteľka aerobic štúdia a trénerka prvej triedy Jana Domič   na email.adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo na tel.čísle 0907625069

Tešíme sa na Vás.

Posledná úprava Pondelok, 28 Október 2013 20:28